Novice 2011

03.12.2011 Državno prvenstvo prosti slog-Poljčane

Naši tekmovalci osvojili 8 naslovov državnega prvaka.

Z današnjim uspehom so naši tekmovalci podvojili naslove državnega prvaka, ki so jih že osvojili v letošnji sezoni. Zaključujemo leto s skupno 16 naslovov državnega prvaka. 10 naslovov v prostem slogu in 6 v grško-rimskem.

Danes so zlato osvojili: Ana Košič do 44kg, Dina Košič do 30kg, Lina Košič do 34kg - deklice, Pia Kocbek do 50 kg - kadetinja, Leon Tadej Spolenak do 46kg in Filip Trbulin do 58kg - kadeti, Timotej Trbulin do 84kg in Andrej Štaindecker do 120kg - člani.

Drugo mesto je osvojil Filip Trbulin med člani do 60 kg, tretji so bili Ramon Erdemir do 74kg, Marko Bračič do 74 kg in Klemen Kunstek do 84 kg. Alen Mesarič je pa pristal na petem mestu. V kategoriji do 74 kg je kategorizacijo državni razred osvojil Marko Bračič.

06.11.2011 Liga za kadete - Sesvete-Zagreb

Liga
Lige za kadete sta se udeležila Filip Trbulin in Leon Tadej Spolenak. Filip je v kategoriji do 58 kg v 1/4 finalu na točke izgubil borbo in ostal brez uvrstitve, Leon do 46 kg pa je po zmagi s tušem v 1/4 finalu izgubil polfinalno borbo in pristal na zelo dobrem tretjem mestu.
Leon Tadej Spolenak tretje mesto do 46 kg.
Filip Trbulin brez uvrstitve.
Oba naša tekmovalca sta pokazala izjemne borbe in dobro pripravljenost ter od obeh lahko v prihodnosti pričakujemo dobre rezultate.
Leon Tadej Spolenak

29.10.2011 MT Murska Sobota

MTMS ekipa
Leon Tadej Spolenak srebrni med dečki do 48 kg in bronasti med kadeti do 50 kg.
Filip Trbulin bronasti do 58 kg kadeti, Dajčman Jan bronasti do 50 kg dečki, Skledar Blaž bronasti do 41 kg med dečki,Dajčman Nik brez uvrstitve med dečki do 37 kg.

Sodelovale so ekipe iz Srbije, Bosne, Hrvaške, Austrije, Italije in Slovenije.

Jan

Leon
Blaž Filip

16.10.2011 - Žalec - DP prosti slog mladinci-dečki

DP PS
Leon Tadej Spolenak državni prvak med dečki do 47 kg,
Filip Trbulin državni prvak med mladinci do 60 kg.

Dajčman Jan tretje mesto do 47 kg, Dajčman Nik tretje mesto do 35 kg.

Žalec

06-09.10.2011 Raciborz /PL/ - Svetovno veteransko prvenstvo

SVP2011
Marko Bračič 14.mesto do 76 kg divizije "A", Miloš Trbulin do 69 kg 9.mesto divizije "C".

Na prvenstvu je sodelovalo 30 držav in več kot 400 tekmovalcev.

10.09.2011 - Zagreb - kadetska liga

Filip Trbulin po zmagi v prvem kolu izgubil polfinalno borbo in zatem borbo v repasažu ter pristal na petem mestu.

Od 01.09.2011 dalje so treningi od ponedeljka do petka vsak dan ob 18.00.

Vabimo vas da nam se pridružite v skupine dečki/deklice, kadeti/kadetinje, mladinci/mladinke, člani/članice. Več informacij na tel. 041 843 565

26-28.08.2011 Szombately - Svetovno kadetsko prvenstvo

Filip
Filip Trbulin do 58 kg izgubil borbo z rumunskim tekmovalcem in pristal na 23. mestu.

Nastopali so tekmovalci iz 58 držav.

11-15.08.2011 Varšava - Evropsko kadetsko prvenstvo

Filip Trbulin do 54 kg je izgubil borbo z beloruskim tekmovalcem in ni napredoval v 1/8 finala. Pristal je na 21. mestu. To je njegova prva udeležba na evropskem prvenstvu.

01-02.07.2011 Subotica "Memorijal Refik Memišević Brale"

kadeti

Filip Trbulin do 54 kg brez uvrstitve. V 1/8 finala je izgubil borbo z Švedskim tekmovalcem. Na turnirju je sodelovalo 14 držav in 130 tekmovalcev.

27-29.05.2011 Zrenjanin "Memorijal D. Nišavić "

Štaindecker
Andrej Štaindecker osvojil bronasto medaljo do 120 kg.

Na turnirju so sodelovali mladinci iz 6 držav. Trener je bil Miloš Trbulin.

28.05. 2011 Petrinja - Liga kadeti

Filp Trbulin do 58 kg brez uvrstitve.

21.05. 2011 Zagreb "CRO-Open"

Filip Trbulin do 58 kg brez uvrstitve.

07.-08.05.2011 - "Dan Evrope Kanjiža 2011 "

Turnirja sta se udeležila Filip Trbulin in Leon Tadej Spolenak. Ostala sta brez uvrstitve.

29.04.-01.05.2011 - "Trofej Jadrana" Poreč

Trener mladinske ekipe je bil Miloš Trbulin. Zaradi obveznosti se turnirja ni udeležil Andrej Štaindecker.

Priprave 2011 - kadeti, mladinci - Murska Sobota 24-29.04.2011

Priprav sta se udeležila Andrej Štaindecker in Filip Trbulin.

17.04.2011 DP GR Murska Sobota

RK PoljčaneTri zlate, ena srebrna, tri bronaste.

Filip Trbulin med kadeti do 58 kg prvo mesto, Ramon Erdemir prvi v najmočnejši kategoriji članov do 74 kg, Andrej Štaindecker prvi do 120 kg.

Drugi je bil do 84 kg Marko Bračič, tretja sta bila Timotej Trbulin do 84 kg, Nigerl Tim do 120 kg in Filip Trbulin v članski kategoriji do 60 kg. Kategtorizacije državni razred sta osvojila Ramon Erdemir (tri zmage)in Timotej Trbulin (dve zmagi).

09.04.2011 "Mihaly Matura 2011" Budimpešta

Budimpešta 2011
Andrej Štaindecker do 120 kg bronsti v Budimpešti. Na FILA turnirju so sodelovali mladinci iz 10-ih držav.

Trener mladinske reprezentance je bil Miloš Trbulin. Za Slovenijo je polek Štaindeckera tretje mesto osvojil Tilen Peserl do 96 kg iz Lenarta.

02.04.2011 "Kup Sarajeva 2011"

Sarajevo 2011

Leon Tadej Spolenak 5.mesto med dečki do 42 kg, Filip Trbulin 7.mesto med kadeti do 55 kg.

Turnirja so se udeležili tekmovalci iz Albanije, Makedonije, Srbije, Hrvaške, BiH in Slovenije.

26.02.2011 DP GR Lenart

Tri naslova državnega prvaka. Blaž Skledar med dečki do 38 kg, Leon Tadej Spolenak med dečki do 42 kg in Andrej Štaindecker do 120 kg med mladinci.

Druga mesta so osvojili: Dina Košič do 29 kg, Lina Košič do 32 kg, Jan Dejčman do 42 kg med dečki. Drugo mesto med mladinci Filip Trbulin do 55 kg in tretje mesto Tim Nigerl do 120 kg.